KONST / Litografier / Färglitografi 12894168
nr 1289 4168
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1369/2000. Motivet: 42x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:51:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg